Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 75-erių metų Jubiliejinis vakaras-koncertas

Maloniai kviečiame į Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 75-erių metų Jubiliejinį vakarą, kuris vyks 2023 m. gruodžio 7 d. 18 val.
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos Didžiojoje salėje (T. Kosciuškos g. 13).

Renginyje koncertuos mokyklos kolektyvai bei tarptautinius apdovanojimus pelnę solistai. 

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla, įkurta 1948 m. – didžiausia muzikos mokykla ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Šiuo metu mokykloje mokosi 1700 moksleivių ir dirba 216 aukštos kvalifikacijos mokytojų. Mokykloje mokiniai mokomi groti visais simfoninio orkestro bei nacionaliniais instrumentais, taip pat ir retais – arfa, vargonais.

Mokyklos kolektyvai, mokiniai kviečiami koncertuoti Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, Vilniaus miesto savivaldybėje, Lietuvos Respublikos Seime, Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuojamuose renginiuose bei didžiausiose Vilniaus ir Lietuvos koncertinėse erdvėse.

Mokykla organizuoja tarptautinius konkursus, festivalius, renginius su užsienio šalių ambasadomis. Mokyklos kolektyvai savo meninius pasiekimus yra pristatę ne tik Europos šalyse – Prancūzijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Belgijoje, bet ir Japonijos, JAV klausytojams.

Mokyklos Simfoninio orkestro moksleiviai pirmą kartą Lietuvos istorijoje yra įtraukti į pasaulio olimpiados kultūrinę programą Prancūzijoje.