Palaikykime Gydytojus klounus!

Apmaudu dėl Lietuvoje vyraujančios vyresnių žmonių padėties. Neva, jiems niekuo padėti jau nebegali, nes vis tiek artėja pabaiga… Aš už tai, kad žmogus gyventų pilnavertį gyvenimą, kol gyvas.
Esu dirbusi ligoninės klounu, tačiau dar nesu buvusi geriatrijos skyriuje. Man atrodo, tai yra fantastiška mintis – praskaidrinti ne tik ligoninės vaikų, bet ir senų žmonių kasdienybę. Šiuo metu renkame aukas būtent klounų vizitams į geriatrijos skyrių, kur jų labai laukia vyriausio amžiaus žmonės.
Viena įspūdingiausių mano klouno patirčių, kai supratau, kad ši raudona nosis ir matymas kito žmogaus iš tiesų yra stebuklas, buvo tuomet, kai pradėjome lankytis neišnešiotų kūdikių skyriuje. Į skyrių užėjau grodama fleita. Neįtikėtinai mažas žmogutis gulėjo pajungtas prie daugybės aparatų. Priėjau artyn ir užgrojau. Visi aparatai ėmė pypsėti, o kūdikis ėmė gręžtis į mano pusę, judint rankas ir kojas. Subėgo personalas ir negalėjo patikėti tuo, ką mato, kartu stebėjom šitą pirmą gyvenimo šokį.
Klounai, einantys į senelių namus, po kiekvieno vizito turi nuostabių istorijų. Kai kurios būna apie paskutinius kartus ar džiaugsmą, kad kažkas naujo gyvenime nutiko.
Paaukoti klounų vizitams į senelių namus paspaudę nuorodą http://bit.ly/EmilijaKviecia
Jau surinkome virš 600 eurų! DĖKUI!

Daugiau apie šią socialinę akciją interneto svetainėje miestonaujienos.lt

 

 

Emilija Latėnaitė